ספה

ספה, פינות אוכל יוקרתיות

למי מבינכם שחושב כי קניית ספה היא מהירה וקלה, כדאי שתחשבו שוב. מדובר בהחלט במשימה סיזיפית ומתעתעת. יש ספות בסגנון מודרני, קלאסי, וינטז', גב נמוך או לחלופין גב גבוה, המון צבעים, כריות קבועות או לאו, ומלא חומרי גלם. יש להבין את כל היתרונות של כל נתון, מה שיביא לבחירה מושכלת של הספות מבחינת נראות וסגנון.

מדוע כה כדאי לקנות ספה איכותית?

אפשר לומר בפה מלא, כי כל רכשת מוצר עדיף שהוא יהיה איכותי, דומים הדברים בקנייה של ספה. ולהלן נציג בפניכם את הסיבות לבחירת ספות איכותיות –

  • ספות איכותיות מתכתבות היטב עם אלמנט החיוביות – ידוע כי לכל הספות האיכותיות יש את העיצובים הטובים ביותר, אשר מפתים אתכם כל אימתי שהנכם משתמשים או מבחינים בהן. התחושה אחרת לחלוטין עם ספות סטנדרטיות.
  • ספות איכותיות מחזיקות מעמד לטווח הארוך והן מאוד עמידות – בהחלטה על רכישת ספות איכותיות, כגון – ספות מעץ מלא, נהנים מן הידיעה כי הן ישרתו אתכם נאמנה עוד שנים ארוכות. ובאופן טבעי הבחירה בהן מאוד כדאית, ובהחלט שווה את ההוצאה הכספית.
  • רכישת ספות איכותיות מספקת לכם פונקציונליות מרובה – שלא כמו רכישת ספות רגילות, כאשר מדובר אודות ספות איכותיות או אקסקלוסיביות, נהנים מיותר פונקציונליות, לרבות – אפשרויות לחסוך במקום או פונקציות מתוחכמות של אחסון.
  • בחירה של ספות איכותיות משפיעה בהכרח על האסתטיקה, כמו גם על הנראות – כאשר מציבים בסלון ספות איכותיות, בכל רגע נתון ניתן לחוש בהבדלים של האסתטיקה ושל הדקורציה בסלון. מה שבאופן טבעי יגרום לאורחים שלכם להתרשם ולהרים גבה.

ההבדל בין ספה מבד לבין ספה מעור מבחינת התחזוקה ואלרגיות

ספה מבד מחייבת אתכם ניקיון ושאיבה של הבד לעתים תכופות. את הספות מעור קל ביותר לנקות, על ידי ניגוב קל ותחזוקה מדי פעם. העור יותר עמיד בפני רטיבות ועשוי לשרת אתכם נאמנה לטווח הארוך, במידה ותטפלו בו היטב.

המון בני אדם סובלים מאלרגיות, מה שמוביל אותם להחלטה של סוג הספות. ספות מבד אינן מומלצות לרוב במצבים של אלרגיות. כאשר ספות מעור הינן היפו אלרגניות, הם לא מאכלות את קרדית האבק, הקשקשים של כלב או חתול, וכל מיני אלרגנים.