ספה נפתחת למיטה

ספה, פינות אוכל יוקרתיות

לכל מי שתר אחר רהיטים רב שימושיים, שמסוגלים להקל על החיים שלכם, כמו גם לחסוך לכם מקום בבית שלכם, הכירו את הטרנד האחרון, הלא הוא ספה נפתחת למיטה. מי שעדיין לא מכיר, מדובר אודות סינרגיה נבונה בין מיטה לבין ספה, אשר מספקת לאלתר מקום שינה מושלם ונוח. את הספה הזאת אפשר להפוך למיטה, כאשר היא מעולה עבור בתים קטנים, שהמקום בהם מהווה בעיה תמידית. מדובר על רהיט מאוד פונקציונלי, שיותר ויותר בני אדם נוטים לבחור בו כיום.

כללי אצבע לקניית ספה נפתחת למיטה

  • בטרם רכישה של ספה נפתחת למיטה, יש למדוד אותה. יש הבדל בין המצב שבו הספה סגורה, לבין המצב שבו הספה נפתחת למיטה, כך היא תופסת הרבה יותר מקום, מה כשלעצמו מחייב מדידות מלכתחילה, על מנת להימנע ממפח נפש, עם ההבנה שהמיטה גדולה מדי. במידה ואתם מעוניינים להציב מלפני הספה הנפתחת כל מיני חפצים או רהיטים, מומלץ לבחור בקלים להזזה, על מנת שיהיה אפשר להרים אותם בלי בעיה בטרם שפותחם את הספה.
  • שינה יכולה להשתבש בשל תנועות מרעישות או חורקות של המיטה. ולכן, כאשר בוחרים את הספה שנפתחת למיטה יש להביא בחשבון את השיקולים הללו. כדאי למצוא ספות כאלו שמלוות עם מוט נעילה, על מנת לוודא פתיחה קלה או לחלופין סגירה נכונה.

מדוע כה הרבה בוחרים כיום ספה נפתחת למיטה?

  • בשל כך כי השימוש של ספה נפתחת למיטה לא מוגבל לחלל מסוים, אפשר להעביר אותה לכל מקום בבית, אם יש אורחים לילדים, שרוצים לישון לצדם, או אם מעוניינים לחדש ולשנות את העיצוב בבית. לעומת ספות סטנדרטיות, שמתאימות אך ורק לסלון, אפשר למקם את הספות הללו בכל חדרי הבית, לרבות – חדר ההסבה, חדר הורים, חדר ילדים, והן בחדר העבודה.
  • ספות אשר נפתחות למיטה חוסכות בהרבה מקום, באמצעות ביצוע של פונקציות כפולות. כמו למשל – הן מושלמות בשביל נכס קטן, בו קשה להתאים ריהוט סטנדרטי, שמהווה משימה קשה ומרובה באתגרים.
  • במידה ואתם נוהגים לארח בביתכם באופן קבוע, אז ספה זאת מושלמת עבורכם. כדאי לחשוב בעת רכישת הספה הזאת על רכישת מזרן איכותי, על מנת לאפשר לאורחים שלכם שינה בריאה ומפנקת.
  • מרבית הספות הללו מגיעים עם פתרונות לאחסון, שבהם ניתן לאחסן כל מיני חפצים, לרבות מצעים, באופן מאורגן. מה שבאופן ישיר הופך את העומס בדירה למרווח ולמסודר יותר.