ספה מבד

ספה, פינות אוכל יוקרתיות

כמו המון מוצרים, כך גם ספות, מאוד לא פשוט לקנות כיום. השפע, הסוגים, הצבעים, העיצובים, הסגנונות הרבים בהחלט מקשים על הבחירה, ורבים הם הנרתעים מהמשימה, וחשים חסרי אונים. מרבית בני האדם מתלבטים בין רכישת ספה מבד לבין רכישת ספה מעור. באם הגעתם למאמר הזה, סביר להניח כי ספות מבד יותר מעניינות אתכם. לפיכך נרחיב עליהן את המידע.

בחירת ספה מבד לפי אלמנט הניקיון

מכיוון שבסלון נוהגים בני המשפחה להתאגד מדי יום, בוודאי שכאשר מעוניינים לרכוש ספה מבד צריך להתחשב באלמנט של הניקיון. כמו לדוגמה – באם אתם מגדלים חתול או כלב בבית, עליכם לחשוב על ספות שקל לנקות אותן בעזרת חומר לניקוי ריפוד שמיועד ספציפית להסרת השערות שלהם. או לחלופין במידה ויש בבית ילדים קטנים, שעמם גם מגיעים הכתמים, כדאי שתרכשו ספות מבד כמו כותנה, שהן הרבה יותר רחיצות. כל בד מגיב באופן אחר למים. בהנחה שתרצו לכבס מדי פעם את הכיסויים של הספות מבד, תוודאו מלכתחילה את עמידותם בפני מים.

מדוע יותר כדאי לרכוש ספה מבד?

  • במידה ובוחנים את אלמנט ההוצאה הכספית, כי אז ספה מבד הרבה יותר זולה לעומת, למשל, ספה מעור.
  • למי שחושק בספות מבד, כדאי שיידע כי הן מציעות מנעד מרובה של טקסטורות ושל גוונים. עם המבחר הרב, גדלים הסיכויים למצוא את הספה בצבע שמכתב עם הצבע ששולט בבית, או הסגנון אשר מועדף עליכם.
  • להמון ספות בד יש כיסויים נשלפים, אשר אפשר לכבס אותם, מה שיבטיח לכם שהם ייראו נקיים למשעי ורעננים. רצוי לבחור בספות מבד שהן ידועות כעמידות בפני כתמים, ניתנות לניקוי בקלות – מה שהופך אותן לבחירה אופטימלית לבית עם ילדים קטנים או לבית עם חיות מחמד.
  • ספות בד הן הבחירה האידיאלית לכל מי שמעדיף סגנון נעים או סגנון ביתי מזמין יותר. ספת בד מתאימה ונוחה באותה מידה אף בעונת החורף ואף בעונת הקיץ.

רכישת ספה מבד חייבת להתאים למסגרת התקציב שלכם

באותו אופן של כל רכישת מוצר, גם ברכישת ספה מבד יש להתחשב במסגרת התקציב שלכם, שלאורה תקבעו את סוג הבד. ניתן לרכוש ספות מבד אקסקלוסיביות ומעוצבות בעלות רבה, אך בהחלט אפשר לרכוש אותן גם בעלות נמוכה יותר, עם נראות  שלא נופלת מהספות היוקרתיות.